Jak se starat o skleněné brčko?

Je pro vás strašákem čištění dalšího kusu vybavení v domácnosti? Nebojte se, vyčistit naše skleněné brčko rozhodně není žádná věda a při správném používání vám tak vydrží jako nové opravdu hodně dlouho.

Ať už jste si koupili skleněné brčko s designovým potiskem nebo zvažujete jeho pořízení, opravdu se nemáte čeho bát. Skleněná brčka se čistí a udržují velmi snadno.

Čistící kartáček zdarma do každé krabičky

Ke každému balení přikládáme náš čistící kartáček, který je skvělý pro odstranění třeba semínek od smoothie nebo zaschlých nečistot. Na kartáček můžete také přidat trochu čistícího prostředku nebo smýchat vodu se sodou a tím kartáček současně vydezinfikovat. Pokud tedy po vypití svého drinku brčko propláchnete teplou vodou a použijete náš kartáček k dočištění případných nečistot, máte vyhráno.

Brčko do myčky – není problém

Brčka také můžete mýt v myčce na nádobí (kromě Swarovski brčka). Díky tomu, že odolávají vysokým teplotám a jsou z extra tvrdého skla, se nemusíte bát, že byste sklu a nebo designovému potisku ublížili. Jen je dobré si dát pozor kam brčka umístíte, abyste zabránili případnému poničení od rotačních vrtulí a použít jemný čistící prostředek.

Skleněné brčko vždy u sebe

Skleněné brčko je skvělá alternativa k těm platovým a můžete jej nosit vždy s sebou! Stačí si k němu od nás pořídit krásný látkový pytlíček, který skvěle doplní váš #BRCZKO design. Materiály, střihy i třeba šňůrečky vybíráme s největší péčí, protože každý detail našeho výrobku je pro nás důležitý. Díky tomu si můžete užít opravdu nadstandartní zážitek s naším brčkem kdykoliv a kdekoliv.

Brczko 20cm rovné