Možnosti vlastního designu na skleněná brčka

Pokud jste se již seznámili s brčky v našem designu a nápad se vám líbí, máme pro vás vychytávku ještě o stupínek lepší – skleněná brčka s vlastním designem!

Kam všude se brčka s vlastním designem rozhodně hodí?

  • firmy – Nechte si na brčko natisknout vlastní logo a vytvořte tak originální firemní dárek, který rozhodně nezapadne.
  • svatby – Oschlé koláčky a rozmačkaný dort? To už je pasé. Udělejte pro hosty raději tu nejkrásnější výslužku s brčkem s vašimi iniciály nebo třeba svatebním motivem.
  • výročí nebo narozeniny – Ať už slaví vaši nejbližší nějaké významné jubileum nebo jen chcete udělat narozeniny fakt originálníma, skleněné brčko s vtipným textem může být součást každé pořádné akce.
  • restaurace, bary, kavárny – Posuňte prožitek z vašeho drinku ještě o kousíček blíž k dokonalosti. Brčko s vaším logem bude v drinku vypadat prostě božsky a fotogeničtější už by to mohlo být opravdu jenom stěží.  

Krok 1. Vyberte si své brčko

Na výběr máte z pěti druhů skleněných brček. Každý typ se hodí trošku k jinému drinku a je tak tedy na vás, které brčko bude pro vaše účely vyhovovat nejvíce.

  • 15cm rovné – Naše nejkratší varianta brčka. Tohle je jasná volba pro menší sklenice na nejrůznější drinky a také pro dětičky.
  • 20cm rovné – Takový náš zlatý univerzál. Hodí se fakt do všech sklenic, vypadají stylově a design na nich krásně vynikne.
  • 20cm zahnuté – Ideální pro letní drinky v kulatých sklenicích, ale i třeba na smoothie.
  • 23cm rovné – Ve vyšších sklenicích nebo džbáncích se toto brčko bude skvěle vyjímat a rozhodně zaujme každého.

  • 23 cm zahnuté – Long drinky ve vysokých sklenicích už nikdy jinak! Cuba Libre, Mohito nebo GinTonic budou s tímhle brčkem prostě top!

Krok 2. Zvolte si technologii potisku brčka

Brčka potištěná jakoukoliv z našich nabízených technologií je možné mýt v myčce nebo opláchnout v ruce. Designy jsou trvalé a při běžném používání se nezničí.

Pískování

Jedná se o ideální variantu pro jakékoliv množství brček, protože pískování je možné sjednat už od jednoho kusu až po velkoobchodní odběr. Design je na brčku decentnější a krásně doplňuje vzhled drinku.

Barva zapékací

Tuto variantu je možné využít při objednávce od 200 kusů. Můžeme vytvořit design v bílé, modré a žluté barvě. Dostupnost dalších barev je nutné ověřit u dodavatele. Díky většímu objednanému množství se jedná o nejvýhodnější variantu v přepočtu na kus.

Barva nezapékací

Pokud máte zájem o barevný design a 200 kusů je pro vás příliš, pak je pro vás ideální tato varianta. Barva je natištěna na povrchu skleněného brčka a je tedy nutné se vyhnout jakémukoliv cílenému drhnutí nebo seškrabování barevného designu – při běžném používání se ale nezničí.

Pokud vás možnost skleněného brčka s vlastním designem zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat!