O #BRCZKO

Skleněné brčko, vyráběné v České republice

Brčko, které nezatěžuje životní prostředí.

V čem je naše BRCZKO jedinečné

BRCZKO je vyráběné z vysoce kvalitního borosilikátového skla. Vydrží vysoké teploty až 300°C a nízké do -40°C.

EKOLOGICKÉ
HYGIENICKÉ
KVALITNÍ
VYRÁBĚNÉ V ČR
Online Shop

Idea projektu #BRCZKO

Rády bychom Vás uvedly do našeho projektu. Idea tohoto projektu začala již před dvěma lety, kdy jsme zjistily, že Evropská Unie hodlá zakázat používání plastových brček od roku 2021. Kvůli této skutečnosti jsme začaly přemýšlet nad alternativou plastového brčka. Alternativ bylo hodně, ale my jsme se rozhodly pro skleněná brčka, jednak pro jejich exkluzivitu, tak pro jejich vlastnosti. Ze skleněného brčka se dobře pije, nekazí chuť nápoje a jde vidět čistota brčka uvnitř, dále také pro to, že je šetrné k životnímu prostředí. 

Naše skleněná brčka jsou vyráběná z borosilikátového skla, které je velmi odolné a doufáme, že s Vaším brčkem budete spokojeni! 

Kvalitní a odolné sklo

Naše brčka jsou vyráběna z vysoce kvalitního a odolného borosilikátového skla. Borosilikátové sklo je umístěno v Mohsově stupnici tvrdosti na stupni 7.5, kdežto bežné sklo je umístěno na stupni 5.5 – 6. Sklo je odolné až do 300 stupňů Celsia a až do -40 stupňů Celsia. Brčka je možné umývat v myčce šetrnými přípravky. 

#BRCZKO nabídka

Brčko je ideální, jak pro domácí využití, tak jako milý dárek k různým příležitostem či jako reprezentativní brčko do Vašeho podniku. Možnosti jsou různé, specializujeme se i na zakázkovou výrobu. Proto nás neváhejte kontaktovat!

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Zůstaňme v kontaktu!

Označ #BRCZKO na svém instagramu!