Vánoční dárek od srdce

Ať už plánujete obdarovat sourozence nebo třeba pracovní partnery, věřte nám, že nádherná skleněná brčka vyráběná v České Republice opravdu potěší každého!

Můžete si nechat vytvořit dárkové balíčky na míru nebo si vybrat z naší stálé nabídky skleněných brček.

A je to tady! Podzim se ozývá v plné síle a pomalu nastává čas zamýšlet se nad vánočními dárky pro své blízké. Patříte mezi ty, co nakupují v předstihu a nebo zařizujete vše na poslední chvíli? S ohledem na současnou situaci a klasické nestíhání přepravních služeb před svátky doporučujeme se na Vánoce co nejdříve. 

A jak si vybrat ideální dárek od BRCZKO? Pojďme si to projít krok po kroku.

1. Vlastní design x stálá nabídka

Přejete si vlastní permanentní design na skleněné brčko nebo se vám líbí designy ve stálé nabídce? Prohlédněte si náš e-shop a Instagram, kde veškeré produkty a designy naleznete. Pokud si přejete vytvořit opravdu osobitý dárek, mile rádi vám zdarma váš design na brčko navrhneme.

2. Tvar brčka a počet kusů

Můžete si vybírat z 5 typů skleněných brček.

Pokud toho, komu chcete tento dárek dát dobře znáte, tak doporučujeme se zamyslet, co rád pije a podle toho délku brčka vybrat. Pokud to nevíte, tak doporučujeme vybrat univerzální variantu a to například brčko rovné nebo zahnuté v délce 20 cm anebo do balíčku různé typy brček nakombinovat. Nemějte z toho ale těžkou hlavu, své využití si najde kterýkoliv z našich typů.

3. Dárkové balení a doplňky

A na závěr si vyberte, jak má váš dárkový balíček vypadat. Vřele doporučujeme pořizovat brčka s látkovým pytlíčkem, dřevěnou krabičkou nebo s designovým stojánkem.

Není nad to si moct vzít svá brčka kamkoliv sebou, takže už nebudete muset v kavárně pít limonádu z rozmočeného kusu papíru. Pro snadnou ochranu skleněných brček například v kabelce nebo saku je ideální látkový pytlíček do které můžete brčka uložit a brát si je kamkoliv sebou. Dřevěná krabička zase skvěle poslouží pro variantu uložení brček v autě nebo třeba v kanceláři. A v neposlední řadě můžete k brčkům pořídit nádherný dřevěný stojánek, který se úžasně hodí do jakékoliv domácnosti.

Dejte letos o Vánocích dárek od srdce. Ekologické, designové, české, přesně takové je BRCZKO!